facebook instagram youtube
menu

prodej, bazar, servis čtyřkolek -Can-Am, CF-Moto, Gladiator, Journeyman, Polaris, vodní skútry Sea-doo

čtyřkolky Can-Am, čtyřkolky cf-moto, náhradní díly na čtyřkolky, čtyřkolky Polaris, gladiator, sea-doo, vodní skútr, spyder, ryker

Čtyřkolky
SSV/UTV
Tříkolky Spyder/Ryker
Vodní skútry
down

Sea-Doo RXT XRS 3-up 325hp Audio šedý

Sea-Doo RXT XRS 3-up 325hp Audio šedý

Nejrychlejší vodní skútr na světě s nekompromisním zrychlení z 0-96 za 3,4 vteřiny. Disponuje nejsilnějším motorem na trhu vodních skútrů, a také bohatou základní výbavou doplněnou o BRP Audio systém, pro poslech vaší oblíbené hudby.

cena: 670 000 s DPH
Image 9Nejrychlejší vodní skútr na světě, který zcela mění představy o zábavě a rychlosti na vodě. Modelová řada 2024 dostala inovovaný motor Rotax 1630 ACE o ještě vyšším výkonu 325 HP, což je vůbec nejvyšší výkon na trhu vodních skútrů. Všechny komponenty na RXT-X jsou přizpůsobeny pro aktivní, dravý styl jízdy a neustálé posouvání vašich limitů. Tento model má ve výbavě i prémiový BRP Audio systém, se kterým můžete po celou dobu poslouchat svou oblíbenou hudbu. Ve výbavě nechybí ani box na mobil s URB portem pro napájení nebo 7,8" barevný multifunkční LCD displej.

Nejsilnější ze všech vodních skútrů
Všechny závodní skútry RXT a RXP jsou pro rok 2024 vybaveny novým motorem Rotax 1630 ACE s výkonem neskutečných 325 HP, což je činí nejrychlejšími stroji na trhu. Modernizace motoru přinesla nový přeplňovací kompresor pro navýšení otáček o 250 RPM, nový recirkulační ventil, odolnější kovaná vahadla a řadu dalších technologických vylepšení, která umožňují zrychlení z 0-96 za 3,4 vteřiny.
Barevný 7,8" široký displej
Jednou z největších inovací z posledních let je panoramatický plně barevný displej s křišťálově čistým zobrazením informací o stavu stroje. Pomocí Bluetooth lze propojit s telefonem, přes který na displeji můžete používat mapy, sledovat počasí, poslouchat svou oblíbenou muziku a mnohem více. Obrazovka nabízí světlý i tmavý režim zobrazení.
BRP Audio systém
Pro doplnění atmosféry o vaši oblíbenou hudbu je RXT-X RS dovybaven vodotěsným BRP Audio systémem propojeným s displejem, přes který snadno můžete přepínat písničky, upravit hlasitost a využít řadu dalších funkcí. Audio systém disponuje Bluetooth konektivitou pro spárovaní s mobilem.
Sedačka se systémem Ergolock
Vodní skútr RXT-X RS je vybavený stupňovitou dvoudílnou sedačkou systému Ergolock, která umožňuje hladké splynutí se skútrem, snížení zátěže na vrchní část těla a absolutní kontrolu řízení.
Barva Šedá
Délka 345,1 cm
Šířka 125,5 cm
Výška 114,7 cm
Hmotnost 382 kg
Počet osob max. 3
Nosnost max. 272 kg
Motor Rotax 1 630 HO ACE SuperchargedTM
Obsah 1 630 ccm
Výkon 325 HP
Chlazení Uzavřený okruh (CLCS) 
Typ trupu ST3 HullTM
Materiál trupu Laminát
Typ displeje Velký panoramatický 7,8" široký LCD displej
Palivová nádrž 70 l
Úložný prostor 98,9 l

Standartní výbava RXT-X RS včetně Tech Package 

iBR™ - inteligentní brzda a zpětný chod
 VTS™ - variabilní trim systém
 BRP Premium Audio systém
 LinQ™ - upínací systém pro příslušenství
 Velký panoramatický 7,8" široký LCD displej - rychloměr, otáčkoměr, motohodiny, ukazatel trimu, ukazatel stavu nádrže, VTS™, aktuální spotřeba, hodiny, rychlostní statistiky 
 Režim rychlosti - TOURING, SPORT, ECO, SLOW 
 Závodní naklopitelná řídítka 
 Gripy pro ruce s opěrkou
 Závodní X sponsony
 Měkké podložky kolen
 Voděodolný úložný prostor pro mobilní telefon
 Nerezové oko pro vlečení
 Závodní dvoudílná sedačka Ergolock 
 Kontrola startu
 USB port 
 Vazáky
 Širokoúhlá zpětná zrcátka
 Velká příďová schránka o objemu 96 L 
 Leštěný impeller
 Digitálně programovaná výtrhovka proti krádeži