facebook instagram youtube
menu

prodej, bazar, servis čtyřkolek -Can-Am, CF-Moto, Gladiator, Journeyman, Polaris, vodní skútry Sea-doo

čtyřkolky Can-Am, čtyřkolky cf-moto, náhradní díly na čtyřkolky, čtyřkolky Polaris, gladiator, sea-doo, vodní skútr, spyder, ryker

Čtyřkolky
SSV/UTV
Tříkolky Spyder/Ryker
Vodní skútry
down

Can-Am Spyder RT LTD Hyper Silver

Can-Am Spyder RT LTD Hyper Silver

Zažijte bezkonkurenční cestovní pohodlí v luxusu, který odpovídá vašemu stylu. Spyder RT Limited obsahuje integrované aplikace pro chytré telefony optimalizované pro vozidlo, sedadlo na dlouhé vzdálenosti a mnoho dalších funkcí určených pro dokonalé dobrodružství pro dva.

cena: 865 150 s DPH

Moderní design
Od jedinečných bohatých textur a povrchových úprav až po prémiové LED světlomety a moderní konzolu s plně barevným LCD displejem - sofistikovanost najdete v každém posledním detailu zcela nového modelu Can-Am Spyder RT.
Prémiový komfort
Snížené těžiště, přidané místo k sezení, plyšové sedadlo řidiče a spolujezdce, revidovaná kalibrace odpružení pro zlepšení dynamiky jízdy a vynikající ochrana proti větru vám a vašemu spolujezdci umožní dosáhnout větší vzdálenosti mezi jednotlivými zastávkami dobrodružství. Nebo se nezastavujte vůbec.
Pohodlí na další úrovni
Úložiště je více než působivé, je univerzální a pohodlné. Výstroj až na neuvěřitelných 47 gal (177 l) úložného prostoru nebo výbavu s přizpůsobitelným úložným prostorem LinQ a příslušenstvím, včetně zadního horního kufru kompatibilního s LinQ 16 gal (60 l) (vejde se 2 přilby vedle sebe).
Navrženo pro jezdce
Velký, jasný a ultra funkční; oba naše balíčky RT jsou vybaveny velkým panoramatickým 7,8 "širokým barevným LCD displejem, který je snadno viditelný za všech podmínek. Právě tam se setkává intuice s informacemi na otevřené silnici.
Připojte se ještě lépe
Připojte se k špičkové dostupnosti na silnici díky řadě aplikací pro smartphony optimalizovaných pro vozidla pomocí BRP Connect. Díky nejnovějším navigačním aplikacím budete vědět, kam máte namířeno, poslouchat své oblíbené skladby pomocí aplikace Music †, skenovat oblohu pomocí aplikace Accuweather † nebo sdílet zážitky s komunitou Can-Am Spyder s aplikací Rever † a ještě mnohem více, zatímco si budete užívat svou jízdu.
Výkonný a efektivní
Motor Rotax 1330 ACE je řadový tříválcový motor s maximálním točivým momentem na každém rychlostním stupni, který zajišťuje vynikající zrychlení při odezvě a odezvu na plyn. Je také efektivní s možností najet až 406 km na jednu nádrž *. Navíc je extrémně nenáročný na údržbu.
Optimální kontrola
Systém stability vozidla vyvinutý ve spolupráci s BOSCH † a inspirovaný automobilovými technologiemi, integruje protiblokovací brzdy, kontrolu trakce a kontrolu stability pro získání důvěry na otevřené silnici.
Snadné řízení
Elektronicky řízený systém posilovače řízení poskytuje různou míru pomoci v závislosti na rychlosti vozidla, takže je vždy snadné s ním manévrovat a řídit.
Standartní ochrana proti krádeži
Digitally Encoded Security System (D.E.S.S.) pomáhá chránit Can-Am Spyder před krádeží nebo jiným neoprávněným použitím. Vozidlo se nespustí, pokud jezdec nepoužije správně kódovaný elektronický klíč.
Komfort a ekonomika paliva
Tato šestistupňová převodovka nabízí dokonalou rovnováhu mezi komfortem a úsporou paliva díky propracovanému systému hydraulické spojky. Cestujte pohodlně při nízkých otáčkách s možností manuální nebo poloautomatické převodovky. Poloautomatická verze využívá řazení pádla palcem a ukazováčkem.
Vysoká kvalita brzdového systému
Vysoce výkonné brzdy speciálně navržené pro Can-Am Spyder od světového lídra v brzdové technologii zajišťují pokaždé vynikající brzdnou sílu a konzistentní výkon

HLAVNÍ VLASTNOSTI
  • Motor Rotax® 1330 ccm (115 k) s poloautomatickou převodovkou, systémem stability vozidla a ekologickým režimem
  • Maximální pohodlí pro 2 osoby se samonivelačním zadním vzduchovým odpružením, integrovaným opěradlem spolujezdce, vyhřívanými sedadly řidiče a spolujezdce a úchyty.
  • Úložná kapacita 47 gal (177 L) s horním pouzdrem kompatibilním s LinQ
  • Zvukový systém BRP Audio Premium se 6 reproduktory
  • Podpisová LED světla, přední světlo a obložení nákladu a výběr tmavých nebo chromovaných lišt
MODEL
Typ tříkolka
Ročník 2024
Verze Touring
MOTOR
Objem 1330 ccm
Typ motoru Rotax® 1330 ACE™ řadový třívalec
Počet valců tříválec
Dávkovaní paliva elektronické vstřikování paliva EFI
Palivo Natural 95
Chlazení kapalina + ventilátor
Zapalování CDI
Výkon 115 koní
Vrtání 3.31 x 3.14 in. (84 x 80 mm)
Spotřeba -
SYSTÉM POHONU
Pohon  
Typ převodovky 6-ti stupňová sekvenční převodovka SE6 se zpátečkou
Uzávěrka předního diferenciálu ne
Převody
 
Koncový převod řemen
PODVOZEK
Zavěšení přední dvojté A rameno se stabilizátorem
Zavěšení zadní kyvná vidlice
Odpružení přední

plynové tlumiče SACHS (174 mm)

Odpružení zadní plynové tlumiče SACHS† (152 mm)
Zdvih přední/zadní 174 mm /  152 mm
BRZDY
Přední brzdy 270 mm disk s Brembo brzdovou deskou 4-pístkový brzdič
Zadní brzdy 270 mm disk s integrovanou parkovací brzdou
PNEUMATIKY A DISKY
Přední pneu

MC165 / 55R15 55H

Zadní pneu
MC225 / 50R15 76H
ROZMĚRY, HMOTNOST A KAPACITY
Délka 2667 mm
Šířka 1572 mm
Výška 1510 mm
Světlá výška
115 mm
Výška sedla 772 mm
Suchá hmotnost 459 kg
Palivová nádrž 27 litrů
OSTATNÍ VLASTNOSTI
Posilovač řízení (DPS)
ANO
Tažná síla  
Barva  Hyper Silver-stříbrná
LEGISLATIVA A HOMOLOGACE
Homologace L7E homologováno pro 2 osoby
Registrační značka (SPZ) bílé SPZ
Řidičák  skubina B