facebook instagram youtube
menu

prodej, bazar, servis čtyřkolek -Can-Am, CF-Moto, Gladiator, Journeyman, Polaris, vodní skútry Sea-doo

čtyřkolky Can-Am, čtyřkolky cf-moto, náhradní díly na čtyřkolky, čtyřkolky Polaris, gladiator, sea-doo, vodní skútr, spyder, ryker

Čtyřkolky
SSV/UTV
Tříkolky Spyder/Ryker
Vodní skútry
down

Kayo 200

Kayo 200

Báječný partner pro lehkou práci i výlety! Kayo 200 je koncepčně jedinečná čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající ''výletníci'' nebo dokonce i odrostlejší děti. Kayo 200 má i EU silniční homologaci pro použití na veřejných komunikacích!

cena: 85 990 s DPH

Dostupný partner pro výlety a lehkou práci!

Kayo 200 je čtyřkolka navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních a lehkých pracovních čtyřkolek. Díky této koncepci čtyřkolku Kayo 200 mohou snadno používat jak zkušení jezdci, tak začínající "výletníci" nebo odrostlejší děti. Čtyřkolka má v základní výbavě praktické přední i zadní nosiče, homologované tažné s elektrickou zásuvkou a je tak i přes své zařazení do kategorie lehkých užitkových čtyřkolek připravena pro lehkou práci v lese na chalupách či farmách. Jednoduché ovládání, promyšlená ergonomie, kompaktní rozměry a stabilita jsou další trumfy této lehké užitkové čtyřkolky, která vás překvapí svými příjemnými jízdními vlastnostmi. Přestože je Kayo 200 řazena v kategorii lehká užitková čtyřkolka s pohonem zadních kol, je její design navržen v líbivém "sportovně-užitkovém" stylu. Kayo 200 ve své kategorii vyčnívá i moderním designem s vkusnou barevnou kombinací.

Sportovní design čtyřkolky je podpořen i použitým, v dané kategorii silným, dynamickým motorem 175 ccm s velmi příznivou spotřebou. Motor je vybaveným spolehlivým elektrickým startérem a automatickou bezúdržbovou převodovkou, o pohon zadních kol se stará kvalitní řetěz. Převodovka samozřejmě disponuje i snadno řaditelným zpětným chodem. Stroj je vybaven plnohodnotnými podlahovými stupačkami pro optimální bezpečnost a ochranu nohou před nečistotami. Čtyřkolka Kayo 200 se díky své unikátní kombinaci užitné hodnoty, kvality zpracování a velmi příznivé ceny řadí mezi nejdostupnější lehké užitkové čtyřkolky na trhu.

Čtyřkolka Kayo 200 vám snadno dokáže, že je spolehlivým a úsporným partnerem pro nenáročné off-road výlety, každodenní nákupy, lehkou práci a řadu dalších užitečných činností!

Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou samozřejmé.

  • Výkonný 175 ccm motor
  • Dostatečně robustní ocelová konstrukce stroje
  • Přední a zadní ocelový nosič
  • Vyztužený přední nárazník
  • Velkoplošné podlahové stupačky 
  • Homologované tažné zařízení s el. zásuvkou
  • Nadčasový design
  • Kvalitní odolné pneumatiky s univerzálním vzorkem
  • Homologace EU, ŘP sk. B (automobil)
MODEL
Typ užitková 
Ročník 2023
MOTOR
Objem 175 ccm
Typ motoru 4-taktní
Počet valců jednoválec
Výkon motoru

9 kW/8000 ot.

Točivý moment 10 Nm/6000 ot.
Palivo Natural 95
Komprese 9,7:1
Startování Elektrickým startérem
Zapalování CDI - elektornické
Karburátor Standard karburátor
SYSTÉM POHONU
Náhon kol Řetězem
Pevodovka Automatická CVT - variátor /převody H/N/R
Pření pneu 10"  AT23*7-10, ráfky 10*5.5AT-4/110 90
Zadní pneu
10"  AT22*10-10, ráfky 10*8.0AT-4/110 90
Odpružení
Přední Nezávislé/dvojitá spodní A ramena, tlumiče 260 mm
Zadní Pevná zadní náprava / centrální tlumič 310 mm
BRZDY
Brzdy Diskové 
Parkovací brzda Ano  
ROZMĚRY, HMOTNOST A KAPACITY
Benzinová nádrž 9 litrů
Délka 1870 mm
Šířka 990 mm
Výška 1130 mm
Světlá výška  175 mm
Rozvor 1120 mm
Suchá hmotnost 185 kg
LEGISLATIVA A HOMOLOGACE
Řidičák  skubina B