facebook instagram youtube
menu

prodej, bazar, servis čtyřkolek -Can-Am, CF-Moto, Gladiator, Journeyman, Polaris, vodní skútry Sea-doo

čtyřkolky Can-Am, čtyřkolky cf-moto, náhradní díly na čtyřkolky, čtyřkolky Polaris, gladiator, sea-doo, vodní skútr, spyder, ryker

Čtyřkolky
SSV/UTV
Tříkolky Spyder/Ryker
Vodní skútry
down

Kayo 180 Sport

Kayo 180 Sport

Kayo 180 Sport - skvěle ovladatelný, živý a kvalitní stroj pro juniorské závodníky! Nabídka sportovních čtyřkolek Journeyman se rozrostla o další mimořádně povededený juniorský model od značky Kayo. Tato precizně zpracovaná čtyřkolka je ideální volbou pro juniory ve věku 8-16 let a je dalším mezikrokem k postupu do světa velkých sportovních čtyřkolek.

cena: 63 990 s DPH

Precizně zpracovaný a mimořádně designově povedený sportovní juniorský model Kayo 180 Sport je vhodný pro děti od cca 8 let a díky svým rozměrům, parametrům a celkové ergonomii nepochybně vydrží budoucímu závodníkovi mnoho let (doporučený věk 8-16 let). Model Kayo 180 Sport je pohodlná, výkonná a velmi snadno ovladatelná juniorská čtyřkolka, která je ovšem díky své velikosti a ergonomii použitelná i pro dospělého řidiče. Stejně jako u ostatních modelů čtyřkolek řady Kayo, je i u sportovního modelu kladen důraz na maximální bezpečnost řidiče (kvalitní plasty, silné brzdy, pohodlné sedlo, rozměrné nášlapy, kvalitní odpružení a zavěšení kol, odolná konstrukce celého stroje atd.). 

Použitý 4-taktní výkonný 175 cc motor se vyznačuje dynamickým chodem, nízkou hlučností a velmi příznivou spotřebou. Motor je vybaveným spolehlivým elektrickým startérem a automatickou, zcela bezúdržbovou, převodovkou. Sportovní juniorská čtyřkolka disponuje kvalitním odpružením a zavěšením a spolehlivými diskovými brzdami. Kayo 180 Sport ve své kategorii vyčnívá i moderním designem s vkusnou barevnou kombinací.

Pokud hledáte kvalitní, výkonnou, dobře ovladatelnou a stabilní juniorskou čtyřkolku navrženou tak, aby vašemu závodníkovi vydržela mnoho let, Kayo 180 Sport je rozhodně volbou pro vás.

Důrazně doporučujeme použití ochranné helmy a odpovídajícího oděvu při jízdě na čtyřkolce!

Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou samozřejmé.

Kayo 180 není homologován pro silniční provoz!

MODEL
Typ užitková 
Ročník 2023
MOTOR
Objem 175 ccm
Typ motoru 4-taktní
Počet valců jednoválec
Výkon motoru

9 kW/8000 ot.

Točivý moment 7,35 Nm/7500 ot.
Palivo Natural 95
Komprese 10.0:1
Startování Elektrickým startérem
Zapalování CDI - elektornické
Karburátor Standard karburátor
Chlazení motoru Vzduchem s nuceným oběhem
Mazání Oddělené s olejovým čerpadlem
Homologace Ne
Bezpečnost Bezpečnostní trhačka
SYSTÉM POHONU
Náhon kol Řetězem
Pevodovka Automatická CVT - variátor /převody H/N/R
Pření pneu 10"  AT20*7-10, ráfky 10*5.5AT-4/110 90
Zadní pneu
9"  AT19*10-9, ráfky 9*8.0AT-4/110 90
Odpružení
Přední Tlumič 310 mm (nelze nastavit)
Zadní Tlumič 280 mm (stavitelný)
BRZDY
Brzdy Kotoučové
Parkovací brzda Ano  
ROZMĚRY, HMOTNOST A KAPACITY
Benzinová nádrž 5,5 litrů
Délka 1570 mm
Šířka 1020 mm
Výška 1030 mm
Světlá výška  150 mm
Maximální rychlost cca 50 km/h
Hmotnost 93 kg
Ostatní
Doporučený věk 6 - 12 let