facebook instagram
menu

prodej, bazar, servis čtyřkolek -Can-Am, CF-Moto, Gladiator, Journeyman, Polaris, vodní skútry Sea-doo

čtyřkolky Can-Am, čtyřkolky cf-moto, náhradní díly na čtyřkolky, čtyřkolky Polaris, gladiator, sea-doo, vodní skútr, spyder, ryker

Čtyřkolky
SSV/UTV
Tříkolky Spyder/Ryker
Vodní skútry
down

Access Tomahawk 400 T3b

Access Tomahawk 400 T3b

Rychlý a spolehlivý TOMAHAWK 400 hravě zvládne jakýkoli terén, ostrou sportovní jízdu i příjemné víkendové projížďky volnou krajinou. Stabilitu a obratnost podvozku, stejně jako výkonnost spolehlivého čtyřtaktního kapalinou chlazeného jednoválce SOHC ocení nejen začínající, ale i zkušení jezdci. Sportovní pneumatiky v kombinaci s nízkým těžištěm a širokým rozchodem dávají této čtyřkolce optimální trakci v každých podmínkách. Díky své spolehlivosti, robustnosti, ovladatelnosti a nenáročnosti na servis je tento model skvělou volbou pro zájemce o sportovní čtyřkolku za velmi příznivou cenu.

cena: 134 990 s DPH

Motor
Dynamický čtyřdobý kapalinou chlazený dvouventilový jednoválec o objemu 359,3 ccm hravě zvládá ostrou sportovní jízdu i pohodové víkendové projížďky v jakémkoli terénu. Robustní konstrukce zaručuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost všech komponentů. Spolehlivé elektrické startování.
Pohon
Automatická dvourychlostní převodovka CVT známého japonského výrobce F.C.C. zajišťuje dokonale plynulou jízdu ve všech režimech a v každém terénu bez nutnosti řazení, takže se můžete 100% soustředit pouze na řízení. Další velkou výhodou této převodovky je vysoký výstupní moment při velmi nízkých otáčkách. Přenos výkonu na zadní nápravu zajišťuje řetězový převod.
Podvozek
Za své mimořádné jízdní vlastnosi vděčí Access Tomahawk kvalitnímu pérování a tuhému rámu z ocelových trubek s nízko položeným těžištěm. Přední kola jsou nezávisle zavěšena v širokých dvojitých A-ramenech, zadní náprava je odpérovaná centrální pružicí a tlumicí jednotkou s přepákováním. Výsledkem je sportovně široký snadno ovladatelný podvozek s velkou stabilitou v zatáčkách, lehkým a přesným řízením a tolerantním jízdním chováním.
Brzdový systém
Výkonné hydraulické brzdy jsou dimenzovány na razantní brzdění při ostré jízdě. Tříkotoučový brzdový systém s velkými kotouči pro vysokou brzdnou sílu v jakémkoli terénu a jakémkoli zatížení. Snadné ovládání  centrálním nožním pedálem nebo řídítkovou páčkou působící samostatně na přední kola.
Pneumatiky a disky
Vynikající lehké pneumatiky Kenda jsou vyhlášené pro svůj univerzální grip umožňující agresivní jízdu v jakémkoli terénu. Směrový vzorek zajišťuje dokonalý záběr při vysoké rychlosti. Široké rozmístění zmenšujících se špalků umožňuje přesné řízení. Pneumatiky jsou obuté na kvalitních černě lakovaných ocelových discích se zpevněnými okraji a dlouhou životností.

MODEL
Typ sportovní
Ročník 2020
Verze ATV
MOTOR
Objem 359,9 ccm
Typ motoru čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily
Počet valců jednoválec
Karburátor Mikuni BSR33
Palivo Natural 95
Chlazení kapalinové, elektrický ventilátor
Zapalování CDI
Výkon  
Kroutící moment -
Spotřeba -
SYSTÉM POHONU
Pohon  
Typ převodovky automat PVT P/R/N/L/H
Uzávěrka předního diferenciálu NE
Převody
sportovní variátor F.C.C. se zpátečkou (H/L/R)
Koncový převod řetězem
PODVOZEK
Zavešení přední nezávislá dvojitá A-ramena
Zavešení zadní spojené (kyvná vidlice)
Odpružení přední

hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin

Odpružení zadní hydraulický tlumič, nastavitelné předpětí pružiny
Zdvih přední/zadní  
BRZDY
Přední brzdy 2x 165 mm hydraulické disky
Zadní brzdy 1x 220 mm hydraulický disk
PNEUMATIKY
Přední pneu

AT 21 x 7 -10

Zadní pneu
AT 20 x 11 - 9 
ROZMĚRY, HMOTNOST A KAPACITY
Délka 1825 mm
Šířka 1230 mm
Výška 1140 mm
Světlá výška
265 mm
Rozvor 1270 mm
Suchá hmotnost 217 kg
Palivová nádrž 14,8 litrů
OSTATNÍ VLASTNOSTI
Posilovač řízení (DPS)
 
Tažná síla  
Barva černá
LEGISLATIVA A HOMOLOGACE
Homologace T1B
Registrační značka (SPZ)  žluté SPZ 
Řidičák  skubina B