facebook instagram
menu

prodej, bazar, servis čtyřkolek -Can-Am, CF-Moto, Gladiator, Journeyman, Polaris, vodní skútry Sea-doo

čtyřkolky Can-Am, čtyřkolky cf-moto, náhradní díly na čtyřkolky, čtyřkolky Polaris, gladiator, sea-doo, vodní skútr, spyder, ryker

Čtyřkolky
SSV/UTV
Tříkolky Spyder/Ryker
Vodní skútry
down

SMC Snake 100

SMC Snake 100

SMC Snake 100 je koncepčně unikátní čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající "výletníci" nebo dokonce i odrostlejší děti.

cena: 54 990 s DPH
Skladem na prodejně
1

SMC Snake 100 je koncepčně unikátní čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající "výletníci" nebo dokonce i odrostlejší děti. I přes její příznivé a kompaktní rozměry na ní nemá ani 190 cm vysoký jezdec problém kam s koleny. SMC u této čtyřkolky zdůrazňuje jeho snadnou použitelnost a udržovatelnost. Jeho prodloužený rozvor a rozchod výrazně přispívají k vysoké jízdní stabilitě a pocitu bezpečí. Čtyřkolka obsahuje praktický zadní nosič a další volitelné příslušenství, které usnadní přepravu lehčích nákladů.
Přestože je SMC Snake 100 lehká užitková čtyřkolka, je její design navržen v líbivém "sportovně-užitkovém" stylu. Stroj je vybaven plnohodnotnými podlahovými stupačkami pro optimální bezpečnost a ochranu nohou před nečistotami. Sportovní design čtyřkolky je podpořen i použitým dynamickým motorem 100 ccm s odděleným mazáním a velmi příznivou spotřebou. Motor je vybaveným spolehlivým elektrickým a nouzovým mechanickým startérem a automatickou, zcela bezúdržbovou převodovkou. Motor samozřejmě disponuje i snadno řaditelným zpětným chodem. Bezpečnostní prvky použité v konstrukci stroje významně přispívají k ochraně jezdce při nenadálých situacích. Díky své unikátní konstrukci a vysoce spolehlivému motoru patří model SMC Snake 100 mezi naše stálice v nabídce po mnoho let a stále se těší nebývalé popularitě v segmentu rekreačních čtyřkolek. 
Čtyřkolka SMC Snake 100 vám jednoduše dokáže, že je spolehlivým a úsporným partnerem pro nenáročné off-road výlety a řadu dalších užitečných činností!
Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou samozřejmé.

MODEL
Typ dětská
Ročník 2018
Verze ATV
MOTOR
Objem 96 ccm
Typ motoru 2-taktní jednoválec
Počet valců jednoválec
Karburátor Mikuni VM16
Palivo Natural 95
Chlazení  vzduchem s nuceným oběhem
Zapalování CDI elektrický, záložní nožní
Výkon  5,8kW
Vrtání x zdvih 52 mm x 45 mm
Mazání Oddělené s olejovým čerpadlem
SYSTÉM POHONU
Pohon  zadní nápravy
Typ převodovky Automatická CVT - variátor / převod H
Uzávěrka předního diferenciálu NE
Převody
 
Koncový převod řetězem
PODVOZEK
Zavěšení přední nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní spojené (kyvná vidlice)
Odpružení přední

hydraulické tlumiče

Odpružení zadní hydraulický tlumič
Zdvih přední/zadní  
BRZDY
Přední brzdy diskové
Zadní brzdy diskové
PNEUMATIKY
Přední pneu

21x7-10

Zadní pneu
21x10-8
ROZMĚRY, HMOTNOST A KAPACITY
Délka 1640 mm
Šířka 970 mm
Výška 1040 mm
Maximální rychlost
65 km/h
Nosnost 150 kg
Suchá hmotnost 144 kg
Palivová nádrž -
OSTATNÍ VLASTNOSTI
Posilovač řízení (DPS)
 
Tažná síla  
Barva bílá
LEGISLATIVA A HOMOLOGACE
Homologace není homologováno
Registrační značka (SPZ)  
Řidičák